Yukarı
Telefon : +90
en   ar

Dünyada medıkal destınasyonu olarak kabul edılen 10 ulke arasında yer alması ,doktor kalıtesının Avrupa standartlarında olması,akredıte olmuş sağlık kurumlarının alt yapı ve teknolojik olarak dünyadaki en ıyı hastanelerle yarışır olması,cografıkonumu,medikal turistin dil problemı yasamaması, birçok ülkeye göre tıbbı prosodurlerde bekleme suresının daha kısa olması,maliyeti düşük hizmet kalitesinin yüksek olması,termal kaynaklar acısından Avrupada birinci dünyada yedıncı olması gıbı daha bir cok etken Türkiye nın sağlık turızmındecazıbemerkezı olmasına neden olmuştur.

IHS 2012 yılından beri sağlık hizmet alanlarında öncü olmayı hedefleyen, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede kaliteden ödün vermeden, tamamen etik değerler çerçevesinde hastaların sağlığına kavuşması için oluşturulmuş uluslararası sağlık servisidir.

Pakistan, Kırgızistan, Moğolistan, Kazakistan, Sudan, Cezayir, BAE, Suudi Arabistan, Etiyopya, Kuveyt, Bahreyn, Ürdün, Katar, gibi dünyanın birçok ülkesinde temsilcilikler ve partner kuruluş sürecini tamamlamış olan IHS global sağlık hizmetlerine yönelik kapasitesini her geçen gün artırmaktadır. Ağındaki nitelikli doktor portföyü ve JCI akreditasyonu olan hastanelerle her bütçeye uygun sağlık hizmetini hastalarına sunmaktadır.

Hastanın IHS ile tanışmasından hemen sonra başlayan süreçte verilen bütün hizmetler, hasta memnuniyeti temelinde, hasta ülkesine sağlıklı bir şekilde ulaşana kadar devam etmektedir.

Farklı bir ülkede sağlık tedavisinin hasta üzerinde oluşturacağı endişeleri göz önünde bulundurarak, sağlanan psikolojik destekle süreç en iyi şekilde yönetilmektedir.

IHS sağlık çözümleri bağlamında verdiği hizmetin yanı sıra tedavi sürecinde veya tedavi sonrasında ülkemizin kültür, tarihi ve doğa güzelliklerini paket programlar dahilinde istifadeye sunmaktadır.

Bununla beraber talep doğrultusunda hastane ekipmanları, hastanelerde eğitim veya tedavi amaçlı doktor, hemşire, hastane personeli gibi istihdam sağlanmaktadır.