Yukarı
Telefon : +90
en   ar

IHS TURKEY, Sağlık çözümleri bağlamında yurt dışında gerek yüksek tedavi masrafları gerekse uzun tedavi ve bekleme süreleri nedeniyle yeterli ve konforlu sağlık hizmeti alamayan hastaları ülkemize getirerek, kaliteli sağlık hizmetini daha uygun şartlarda sağlamak, hastalarımızın /misafirlerimizin tedavilerinin müsaade ettiği ölçüde ülkemizin kültür, tarih ve doğa güzelliklerinden istifade ettirip Türk Misafirperverliğinden bir demet sunmaktır.

Müşteri odaklı A LIFE IHS TURKEY, çalışma ekibi; konforlu, güvenli, özenle ve yüksek kalitede, etkili ve nicelik olarak yeterli bir sağlık hizmeti sunma sorumluluğu taşımaktadır.

Uluslararası akreditasyona sahip resmi ve özel kuruluşlar, hastaneler, klinikler, seyahat acenteleri, turizm firmaları ve konaklama tesisleri ile görüşmeler yapılarak ön anlaşmalar gerçekleştirilmiştir.

HASTALARA YÖNELİK HİZMETLERİMİZ

Hastalığınızın tedavisi için hastane, tedavi seçenekleri ve fiyat alternatiflerini kendiniz araştırmak zorunda değilsiniz.

ALIFE International Health Services Turkey, tüm araştırmaları sizin için yapar ve tüm alternatifleri sizinle paylaşır.

Hastaların tüm tedavi süreçleri tüm ekip arkadaşlarımız ve doktorlarımız tarafından takip edilir ve hastalar ile hasta yakınları düzenli olarak bilgilendirilir.

HİZMET SÜREÇLERİMİZ:

İletişim Süreci

Hastalar;

 • İnternet sitesi aracılığıyla, hasta ilişkiler uzmanlarına telefonla ya da maille,
 • Kendi ülkelerindeki A LIFE IHS TURKEY temsilcileri/ ofisleri aracılığıyla ulaşabilirler.
 • Tedavi Planlama Süreci

  - Eğer hastalarımız operasyon planlama sürecinde gelmek isterse onlarla birlikte tedavi sürecini planlamak bizi mutlu edecektir.

  - Ancak hastalarımız bize tüm tıbbi bilgilerini ve tetkik sonuçlarını gönderdiğinde alanında uzman doktorların hastaya özel tedavi planlarını hazırlayarak kendileriyle paylaşırız.

  - Hastaya Eğer tedavi için birden fazla yöntem kullanımı söz konusu ise hasta ile temasa geçilerek hangi yöntemin seçileceğine hasta ile birlikte gerçekleştirmekteyiz.

  - Hastalar ALIFE IHS TURKEY ile alanının en iyisi olan hekimlerin tıbbi değerlendirmelerine hızlı bir şekilde erişim sağlama imkanına sahip olurlar. Hastaların durumu 3 gün içinde değerlendirilerek hastaya dönüş sağlanır.

  - Hastalar tedavi olabilecekleri tüm merkezler ile tedavide kullanılacak tüm tıbbi teknolojiler hakkında tüm bilgilere erişerek karşılaştırma yapabilirler.

  - Hastalar tedavileri için tüm alternatif fiyat seçeneklerine ulaşarak karşılaştırma yapabilir, bütçeleri için en uygun seçeneği seçebilirler.

  Türkiye’ ye Ulaşmak

  - Uçak biletleri hastanın isteğine bağlı olarak ALIFE IHS TURKEY ya da hasta tarafından alınır.

  - Eğer hastanın sağlığı uçak yolculuğu için elverişli değilse, hastalar IHS tarafından uçak ambulansla bulunduğu ülkeden alınır.

  - Eğer hastaların tedavi öncesi ya da tedavi süresince otelde kalması gerekirse, kendi isteklerine bağlı olarak otel rezervasyonları IHS tarafından yapılır. IHS nin Türkiye’nin her yerinde hastanelere yakın lokasyonlarda bulunan anlaşmalı otelleri bulunmaktadır. Hastalar bütçesi doğrultusunda kalmak istediği otelleri alternatifler arasından seçebilirler.

  - Hastalar Türkiye’ye ulaştıklarında IHS TURKEY nin hasta temsilcisi ve tercümen tarafından havaalanında karşılanır kalacağı otel ya da hastaneye transferi sağlanır.

  - Hastaya tedavileri süresince kullanacakları bir telefon hattı verilir.

  Tedavi süreci

  - Tedaviler JCI sertifikalı yüksek tıbbi teknoloji ve alanının en iyisi doktorların bulunduğu hastanelerde yapılır.

  - Tedavi günü hastaların hastaneye transferi otel ya da havaalanından ALIFE IHS TURKEY tarafından yapılır.

  - Hastalar, kendilerine eşlik eden aynı dili konuşabilen asistanlarımız sayesinde iletişim problemi yaşamazlar. 7/24 hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

  - Tedavinin her aşaması doktorlarımız tarafından takip edilir.

  Tedavinin bitişi ve Türkiye den ayrılış Süreci

  - Hastanın taburcu olduğu gün hastaneden ayrılışı için gerekli tüm organizasyonlar yapılır.

  - Hastalar kontrol randevuları ve ameliyat sonrası bakım hakkında hastaneden ayrılmadan önce bilgilendirilir.

  - Hastanın havaalanına transferi ücretsiz yapılır.

  - Eğer hasta tarafından istenirse, ücreti hasta tarafından ödenen, turistik geziler turizm acentamız tarafından organize edilir.

  - Anlaşmalı olduğumuz tatil veya şifa maksatlı termal otellerimiz den de istifade edebilirsiniz.

  Tedavi Sonrası süreci

  - Hastalar ülkelerine döndükten sonra bizimle tedavi sonrası bakım için her zaman irtibata geçebilirler. Her zaman sizin hizmetinizde olmak isteriz.